ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серп. 2023
Україна 24 серпня відзначає 32-гу річницю проголошення Незалежності

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це важливе свято для держави, адже сьогодні, в умовах війни, як і багато поколінь тому, українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках  відстоюють свою свободу та право на життя.

У час страшних випробувань і стоїчної боротьби з ворогом як ніколи гостро відчувається значущість державних свят — свят, що символізують нашу єдність як народу, наші пріоритети як громадян демократичної країни, нашу силу й незламність як патріотів.

Сьогодні хочемо подякувати всім, хто своїми зусиллями і відданою працею наближає перемогу і зберігає незалежність. Передусім Збройним силам України — завдяки їхній боротьбі Україна зберігає державність, а наші освітяни у надскладних умовах продовжують навчати дітей, виховувати їх, плекати патріотизм та любов до своєї Батьківщини. Нині наше спільне бажання на всіх — якнайшвидша перемога, і для цього кожен з нас робить усе можливе!