Навчання в метро

20 вер. 2023
24 учні 1-В класу та 22 учні 2-В класу комунального закладу "Харківський ліцей № 53 Харківської міської ради" навчаються в метро-школі

За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова в нашому місті запроваджено змішану форму навчання. У харківській школі, яка розташована в метрополітені, навчаються вже понад 1000 учнів.

Здобувачі освіти нашого комунального закладу "Харківський ліцей № 53 Харківської міської ради" також навчаються в метро-школі.

Батьки кожного класу з радістю погодилися прийняти участь у цьому проєкті, тому що також усвідомлювали користь навчання офлайн. Особливо, зважаючи на те, що всі вимоги щодо безпечного перебування дітей у метро-школі були виконані.

Зрозуміло, що очне навчання дає більше можливостей для взаємодії вчителя й учня, що є ключовим моментом у навчальному процесі. Малечу треба навчити і писати, а це в режимі онлайн доволі важко. А головне – діти мають бути соціалізовані, щоб у них був повноцінний ритм життя.

До метрополітену школярів підвозять автобусами.

24 учні 1-В класу та 22 учні 2-В класу вперше потрапили до метро-школи. Було дуже приємно бачити їхні усміхнені обличчя і зацікавлені погляди. Першачки та учні другого класу, які весь перший клас навчалися онлайн і жодного разу не сіли за парту, із захопленням роздивлялися свій кабінет, під час уроку уважно слухали кожне слово вчителя. А на перерві не могли вдосталь наговоритися, бо кожен хотів поділитися своїми враженнями!

Комбінат дитячого харчування готує для учнів екологічний паперовий ланч-бокс, у якому є корисна булочка, котлета, трошки салату, сік або чай.

Навчаються діти у дві зміни.

Усі класи обладнані системами рекуперації повітря, освітленням та звукоізоляцією, є вбиральні, працюють психологи та медики для надання оперативної допомоги дітям за потреби. Приміщення охороняються, дітей супроводжують тьютори.

Україна поступово перетворюється на фортецю і в освіті – для безпеки дітей і для того, щоб освітній процес не зупинявся. Працюємо разом заради щасливого майбутнього наших дітей, дітей незламного міста-героя Харкова!