Бесіда зі шкільним поліцейським

28 лист. 2023
Бесіда зі шкільним поліцейським з метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень

З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у ХЛ № 53 шкільний поліцейський Петухов Максим Григорович провів профілактичну бесіду з учнями 6-х класів. Працівник поліції ознайомили дітей з видами булінгу та розповіли про наслідки від такої ганебної поведінки – як правові, так і репутаційні. з учнями поняття «булінгу», його види і форми, обговорили питання щодо його протидії. Бажаємо учасникам заходу, та й всім українським дітям бути свідомими – не шкодити, а навпаки –  підтримувати одне одного в цей непростий час. Дякуємо за змістовну бесіду!