Трагедія Голокосту - це урок для всього людства.

26 січ. 2024
У цей день, День скорботи і пам’яті, вчителі та учні ХЛ № 53 приєдналися до загальної печалі, ім’я якої Голокост.

Трагедія Голокосту - це урок для всього людства. У цей день, День скорботи і пам’яті, вчителі та  учні ХЛ № 53  приєдналися до загальної печалі, ім’я якої Голокост. З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні, у ХЛ № 53 проведено тематичні онлайн-заходи під назвою «Свіча Голокосту не згасне».   « Голокост  трагедія ХХ століття». Гортаючи страшні сторінки історії, учителі історії провели для учнів 10-11 класів тематичні уроки  « Злочин проти людства», «Причини масового знищення населення України у роки Другої світової війни».