16 лютого 2024 Україна відзначає День єднання.

16 лют. 2024
16 лютого 2024 Україна відзначає День єднання.

16 лютого 2024 Україна відзначає День єднання. Українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Тож і ХЛ № 53 доєднався до заходів: сьогодні діти одягли вишиванки, прикрашали одяг символічними жовто-блакитними стрічками, хто приєднувався до уроків з маленькими прапорцями у руках або з встановленим на фоні прапором - головне, що ми знову об'єдналися у спільному прагненні проявити свою громадянську позицію та любов до України. У кожному класі класні керівники провели ранкові зустрічі, інформаційні хвилинки «Україна понад усе», «Єдина наша Україна». Ліцеїсти разом із вчителями приєдналися до виконання Державного гімну України. Сьогоднішнє свято стало символом єднання великого народу, сили і могутності, взаємоповаги і розуміння.