святкування Масниці

14 бер. 2024
святкування Масниці

В Україні святкують Масницю з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Сьогодні, звичайно, це свято набуло дещо іншого змісту, проте не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для українців.
14 березня в укритті ХЛ № 53 відбулося святкування Масниці. 400 учнів ХЛ №34 та ХЛ №53 спільно зі зразковим театральним колективом «Візаві» ЦДЮТ №7 відтворили цікаві українські традиції цього дійства. Свято видалося колоритним та різнобарвним! Дітки декламували вірші, співали пісні, танцювали веснянки, заклички, стали учасниками розваг та конкурсів.
Свято вдалося на славу, всі були задоволені, оскільки отримали безліч позитивних емоцій.