ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ХМОУС

26 січ. 2016
ЗАСІДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ХМОУС

21 січня 2016 року на розширеному засіданні Координаційної ради проведено конкурс проектних ініціатив «Марафону унікальних справ ХМОУС – 2016»

На засіданні виступила з презентацією проекту патріотичного спрямування лідер ДЮГО "Авангард", учениця 11-Б класу Пугачова Олександра.

"Я хочу розповісти вам про проект «Харків'яни - воїнам АТО», який ми реалізуємо усім світом. До речі, «Всім світом» - первинна назва проекту. У напрямку наш проект - волонтерський, але, реалізуючи його, ми не тільки допомагаємо воїнам АТО, але й здійснюємо національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання дітей та молоді. Наша мета - сприяти формуванню у молоді ціннісного ставлення до державі, суспільству, вихованню в дусі консолідації Українського народу, активної громадянської позиції. Для реалізації проекту ми залучили всі школи району, більше 900 (дев'ятисот) учнів, і кожен займається своєю справою: проводить акції «Лист солдату», благодійні ярмарки, зустрічі з офіцерами і солдатами, які пройшли службу в зоні АТО, відвідує будинок малятка і військовий госпіталь , вищі військові навчальні заклади, проводить огляди строю та пісні, військово-спортивні конкурси, заняття з тактичної медицині ... а хтось пише про це статті, творчі роботи, дає інтерв'ю телеканалам ...

Ми отримали від благодійної організації «Сестра милосердя» подяку за допомогу бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні у Військовому госпіталі міста Харкова; Подяка від головного лікаря Міського будинку дитини №1 Марабяна Р.В .; Грамоту Голови Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану В.М.Коваленко «За вагомий внесок у героїко-патріотичне виховання молоді та активну участь у літературно-мистецькому конкурсі громадянської поезії, прози, фотографії, малюнка,« В ім'я життя, миру і любові », присвяченому ветеранам локальних воєн і учасникам АТО.

Наш проект довгостроковий, ми й далі плануємо працювати в цьому напрямку. Ми зробимо все, що можемо, для того, щоб допомогти дорослим виховати справжніх патріотів України, готових захищати її незалежність і суверенітет."