Благодійна виставка-ярмарок за темою «Мій рідний край»

7 лист. 2016
Першого листопада 2016 року у ХЗОШ №53 відбувся благодійний ярмарок на допомогу онкохворим дітям. Благодійна виставка-ярмарок за темою «Мій рідний край» нагадала нам, яка мальовнича у нас Україна!

У виставці взяли участь усі без винятку учні школи. До акції залучено батьківський комітет. Зібрано кошти (4,5 тис.грн.), які будуть перераховані для підтримки програми реабілітаційного центру «Казковий світ». Це проект благодійного фонду «Сильні духом», який щорічно проводить всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч мрії» з метою збору коштів для підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру для онкохворих дітей.

Акцію провели лідери ради “Друзі малюків” шкільної організації учнівського самоврядування “Коло”. Вони зробили всю підготовчу роботу, провели промо-акцію, ярмарок, зібрали кошти, підготували фотозвіт.

До Всесвітнього дня інваліда 01.12.2016 плануємо провести акцію на допомогу учням школи, які мають обмежені можливості (їх 14).