17 лист. 2016

15 листопада 2016 року відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування, на якій було підбито підсумки роботи у 2016 році. Свою роботу презентували Центр планування та розвитку ХМОУС, Центр учнівських ініціатив, Центр моніторингових досліджень, Правова корпорація, Клуб юних миротворців, Волонтерське об’єднання. Голови Центрів звітували про досягнення та результати діяльності, а також наголосили на завданнях та проблемах, які будуть вирішуватися в наступному році.

На конференція відбулося нагородження за підсумками роботи.

Шкільну організацію учнівського самоврядування «Коло» було відзначено Дипломом III ступеню за реалізацію волонтерського військово-патріотичного проекту «Вони захищають Батьківщину». Проект був представлений лідерами «Коло» в рамках «Марафону унікальних справ». Нагороду отримала делегат конференції, заступник голови  організації учнівського самоврядування «Коло», лідер ради «Друзі малюків» Савченко Валерія.

Вітаємо всіх!