«Тато, мама, я - спортивна сім'я!»

17 лист. 2016
«Тато, мама, я - спортивна сім'я!»

15 лютого в нашій школі пройшло спортивне свято - чемпіонат по сімейному багатоборства «Тато, мама, я - спортивна сім'я!». У чемпіонаті взяли участь команди 3-4 класів.
3-А клас представляла сім'я Базіев.
3-Б клас - сім'я Болжеларскіх і сім'я Брежнєвих.
3-В клас - сім'я Капраловим.
3-Г клас - сім'я Гавриленко.
3-Д клас - сім'я Сосницьких.
4-А клас представляла Сім'я Разінькових.
4-В клас - сім'я Севрюкова.
4-Г клас - сім'я Прасковскіх.
4-Д клас - сім'я Новосельцевих і сім'я Онищенко.
Папи! Бадьорі, підтягнуті, непереможні, особливо в баскетбольному конкурсі! Мами! Вони завжди в формі. Даються взнаки постійні тренування: плита, біг по магазинах, робота, прання, прибирання. І сьогодні саме вони задавали тон своїм командам. І, нарешті, капітани команд -
їх діти! Це вони ще з пелюшок довгі роки гартували і об'єднували своїх батьків в команду, ставлячи перед ними все нові завдання.
Відкрила наш чемпіонат директор школи Білаш Яна Вікторівна. Побажала сім'ям перемоги і висловила наджеду, що такі змагання стануть для нашої школи традиційними.
Почесними гостями нашого свята і членами суддівської колегії стали: дворазова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Джигалова Людмила Станіславівна, голова батьківського комітету Червонозаводського району Моісеєнко Світлана Григорівна, член батьківського комітету Червонозаводського району Горяїнова Вікторія Вікторівна. Суддями чемпіонату були вчителі фізичної культури Басова Алла Вікторівна, Бондар Денис Олександрович, Борисенко Ірина Євгенівна, Білоусов Сергій Леонтійович. Вчителям допомагали лідери шкільного комітету фізичної культури: Кавиршін Ігор, Філіппов Олександр, а вели чемпіонат відомі в школі шоумени Требушков Костянтин і Чмутова Вікторія.
Сім'ї розташувалися за загальною лінією старту, колона третіх класів праворуч і колона четвертих класів зліва від центру залу, пролунав свисток, і почався перший конкурс! Першими втекли тата: обвели футбольним м'ячем стійки і повернулися таким же способом. Другими бігли мами: виконали по прямій підбиття (волейбольного) м'яча до стійки і назад.
Третіми - діти: вели баскетбольний м'яч. І тому - до фінішу! Всі команди продемонстрували відмінне володіння м'ячем і хорошу фізичну підготовку.
Другий конкурс теж був веселим, крику і вереску було хоч відбавляй, так вболівали за своїх! Тати та мами, рухаючись вперед, підбивали ракеткою для гри в бадмінтон повітряна куля, і тому таким же способом. Дуже бадьорить цей вид спорту! Бачили б підлеглі, як їх суворий начальник (чийсь тато) з повітряними кульками грає!
Самий видовищний і результативний був конкурс, коли тата повинні були потрапити м'ячем у баскетбольне кільце. Вважалося кількість влучень у кільце. Тут були свої кумири! Це тата учнів 3-Б та 4-А класів.
Четвертий конкурс був дуже комічний! Команди вишикувалися у стартової лінії в колону, і по свистку тата наввипередки пострибали в мішку до стійки! Потім настала черга мам; мами пострибали слідом за татами в елегантному мішку! Так, це було непросто, але дуже весело!
На естафету №5 запросили капітанів команд - тобто дітей! Необхідно було пробігти крізь обруч, на животі по лавочці підтягнутися руками, знову крізь обруч пробігти ... і повернутися в лоно сім'ї!
Про наступному конкурсі скакалок, в якому брали участь тільки мами, ми навіть написали куплет!
Скакалка, хто її не знає,
Вона нам дуже допомагає.
Пострибати Вас я запрошую,
І свій секундомір включаю.
А ось вірші про конкурс «Перетягування каната»!
Виходьте на майданчик!
Будуйте дружно по порядку.
Пап, мам і їх дітей
Викликаємо на канат.
І ось настав урочистий момент нагородження. Команди для підведення підсумків свята вишикувалися в центрі спортивного залу. Для підведення підсумків слово взяла дворазова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Джигалова Людмила Станіславівна, мама нашого учня Джигалова Зосима. Вона вручила грамоти переможцям: сім'ї учениці 3-Б класу Брежнєвої Дар'ї та сім'ї учня 4-А класу Разінькова Владислава.
Учениця 11-А класу Бутенко Вікторія, одна з кращих спортсменок школи, вручила командам призи. Всі були дуже раді! Сьогодні, як то кажуть, хто програв немає, є просто кращі з кращих!
Спасибі всім сім'ям, які взяли участь в нашому чемпіонаті, доставили радість своїм дітям, і тепер вони можуть з гордістю сказати: «Папа, мама, я - спортивна сім'я!»