Unicef volleyball cup

20 лист. 2016
Unicef volleyball cup

Unicef ​​volleyball cup - це свято спорту і молоді. На цю подію запросили майже всі школи-учасниці (в м. Харкові) цього турніру. У їх числі була і наша ХЗОШ № 53. Вражає масштаб події. Фінали проходили в СК «Локомотив», мабуть, в одному з кращих спортивних споруд міста Харкова та України. Кожному вболівальнику був виданий пакет з частуваннями і атрибутикою з символікою змагань. На глядацькому секторі чергували усміхнені та доброзичливі добровольці - люди, які стежили за порядком і атмосферою на трибунах. Всього пройшло дві гри: матч за третє місце між збірними Запорізької і нашій рідній Харківською областями, де перемогу, на жаль, здобула команда-супротивник із Запоріжжя, за рахунку 2: 0 по партіях стала бронзовим призером турніру. У фіналі зійшлися команди з Луганської (м. Кремінна) і Донецькій (м. Покровськ) областей, де остання здобула перемогу за рахунку 3: 0 і стала чемпіоном турніру Unicef ​​volleyball cup. Велике спасибі організаторам і учасникам турніру за можливість бути присутнім на такій масштабній події.

Молчанов Костянтин, 10-А