30 листопада 2016 року на базі ХЗОШ №99 відбувся Форум шкільних Євроклубів.

2 груд. 2016
30 листопада 2016 року на базі ХЗОШ №99 відбувся Форум шкільних Євроклубів.

30-го листопада 2016 року ми, лідери шкільного Євроклубу ХЗОШ №53 «Евросфера», побували на Форумі шкільних Євроклубів, який проходив на базі школи № 99. Для нас, новачків у цій справі, захід був дуже цікавим і пізнавальним, і ми б хотіли поділитися з вами враженнями.

Першим ділом ми помітили виставку колажів і матеріали круглого столу за темою: «Сучасні моделі європейської інтеграції учнівської молоді», дуже цікаво і пізнавально було. Завдяки цій виставці можна було дізнатися про діяльність різних шкільних Євроклубів міста Харкова.

Після перегляду виставки з рекламою цих Євроклубів ми помітили три презентаційних столи, на яких знаходилися різні предмети, що описують культуру певної країни. Поруч зі столом стояли учні цієї школи, які були одягнені в національні костюми обраної ними держави.   Ми, звичайно ж, сфотографували їх. Німеччина, Чехія і США - це країни, які представляли учні.

Ці ж юнаки, які є учнями початкових та середніх класів, приготували веселі, пізнавальні та цікаві сценки, в яких вони також продемонстрували культуру своєї країни. Вони співали, танцювали, розповідали про видатних людей країни, розповідали цікаві факти про країну.

Представники кожної школи приготували спеціальні номери, щоб представити свій Євроклуб у вигідному світлі. У своїх виступах вони описали свою роботу. Нас дуже зацікавили їхні розповіді, тому що вони розповідали про заходи та акції, які вони влаштовували. Ми так само помітили деякі речі, які наша команда незабаром збирається організувати в нашій школі. Представники кожного Євроклубу ділилися своїм неповторним досвідом і результатами своєї роботи.

На цьому заході також були присутні організатори різних акцій і подій, пов'язаних з діяльністю Євроклубів. Одним з них є глава всіх шкільних Євроклубів міста Харкова. Цей хлопець розповів присутнім про діяльність свою і своєї команди. На наш погляд, знайомство з новою поліцією - найцікавіший захід з тих, які були представлені. Також він розповів про переваги існування Євроклубів. Наприклад, він торкнувся теми мігрантів і значення такого клубу для них.

Хотілося б відзначити практику однієї з шкіл. Учні в цій школі мають можливість спілкування з учнями іноземних шкіл. Вони проводять онлайн - конференції і листування. На мою думку, це дуже здорово, тому що діти можуть покращувати свій рівень в знанні іноземних мов, а так само можуть дізнаватися цікаві речі про систему освіти в іншій країні. Ми впевнені, що будемо практикувати листування між нашою і школою іншої країни, адже наші учні теж хотіли б спілкуватися з дітьми інших країн і ділитися враженнями про школи.

Підводячи підсумок, скажу, що атмосфера на заході була дуже приємною і ми б із задоволенням відвідувалі його ще раз. Воно підштовхнуло нас на розвиток нашого шкільного Євроклубу, ми дуже вдячні школам, які поділилися своїм досвідом. І сподіваємося, що коли-небудь ми проведемо такий захід в нашій школі.

На фото: голова євроклубу ХЗОШ №53 «Євросфера», автор статті Бєлозьорова Олександра, зі своїми новими приятелями.