Свято Масляної

27 лют. 2017
24 лютого - Свято Масляної

24 березня 2017 року в нашій школі відбулося свято Масляної, на яке зібралася уся шкільна громада: учні, батьки, вчителі.

Готувалися ми до свята зустрічі весни дуже старанно. Усі класи намалювали яскравий, круглий, як млинець, плакат, виготовили величезну ляльку – Масляну, за допомогою батьків напекли млинців, накрили столи та зазвали гостей. До свята завітали шановні люди: депутат міської ради Зінченко Володимир Анатолійович, голова ради ветеранів 841-го мікрорайону Юр’єва Людмила Василівна, голова методичного центру управління освіти адміністрації Основ’янського району Надточій Олена Іванівна. Директор школи привітала гостей та всю шкільну громаду і побажала веселих свят , творчих та навчальних досягнень.

У святковій програмі взяли участь талановиті учні: майстри співу, учениці 5-А класу Диманова Ярослава, 11-А класу Шеліхова Катерина; Четверікова Єлизавета, Ляшенко Олександра, Курганська Ксенія; танцювальні колективи 7-В, 8-А, 8-Гкласів.

Учениця 5-Б класу Таранець Альбіна грала Мавку; учениця 11-А класу Чмутова Вікторія – Бабу Ягу, дуже симпатичну, до речі; учень 10-Б Кондратенко Іван був Дідом Морозом, а учениця 11-Б класу Баєва Дарья на цей раз виступила у ролі Зими, а чарівною Весною стала учениця 10-А класу Щербина Анастасія. Відкриттям року стали скоморохи – учні 8-Г класу Байбаков та Шаманов, які нарівні з дорослими (головним скоморохом Вованом Петровим, нашим випускником) розважали шкільний народ.

Столи усі класи накрили розкішні! Млинці, печиво, пироги, різні наїдки, ласощі – було чим пригоститися та гостей почестувати! Млинці були з різними начинками: варенням, сиром, м’ясом, навіть ікрою! Гуляй, словянська душе!