13 бер. 2017

Відповідно до плану спільної профілактичної роботи Управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради та Управління патрульної поліції у місті Харкові Департаменту патрульної поліції на 2016/2017 навчальний рік працівниками патрульної поліції 10.03.2017 проведено профілактичні заняття з учнями 9-Б, 9-В класів щодо попередження правопорушень і злочинності за темами «Відповідальність підлітків за порушення закону»; «Безпечний Інтернет для користувачів підліткового віку» за участі інспекторів управління патрульної поліції у м.Харкові Кульбачної М.М., Ведмедери С.В. та Пєтухова М.Г. Учні надзвичайно зацікавилися темою заходу й взяли активну участь в обговоренні теми заходу.