МІСЬКИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ ШКІЛЬНИХ ЗАГОНІВ ЮНИХ ІНСПЕКТОРІВ РУХУ

26 квіт. 2017
26 квітня 2017 року на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» Харківської міської ради відбувся міський етап ХLI Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху (ЮІР-2017). Від нашого району змагалась команда ХЗОШ №53 «CD-RW», яка посіла VІ місце. Також були нагороджені Подякою Патрульної поліції міста Харкова Булгакова Олена Євгеніївна, заступник директора з НВР за активну участь та підготовку команди до міських змагань та Хохлова Анастасія, учениця 2-Д класу за кращий агітаційно-пропагандистський вистут на етапі. Вітаємо всіх учасників змагань!