13 трав. 2017

11 травня у приміщенні НМПЦ відбувся II тур міського конкурсу учнівських проектів «Харків очима небайдужих дітей» в номінації «Харків- місто щастя і добра» (3-4 класи). В цьому етапі брали участь 17 команд з усіх районів нашого міста. Честь Основянського району захищала учениця 4-Д класу ХЗОШ № 53 Чернявська Уляна (Керівник – Кононенко Наталія Миколаївна). Вона гідно представила свій проект «Допоможемо безпритульним тваринам», мета якого – звернути увагу харків’ян на проблему безпритульних тварин, допомогти їм знайти свого хазяїна; сприяти організації волонтерського руху з допомоги Центру поводження з тваринами. Відповідальне журі на чолі з головою – директором науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти і науки Дуловою А.С. уважно вислухало доповідь Уляни та відзначило її намагання зробити наш Харків містом щастя і добра.