МІСЬКІ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ "ПАТРІОТ"

21 трав. 2017
МІСЬКІ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ "ПАТРІОТ"

20 травня 2017 року на стадіоні "Зірка" відбулися міські військово-спортивні змагання "Патріот" серед команд старшокласників.

15 років поспіль учні 10-11 класів нашої школи беруть участь у військово-спортивній грі «Патріот». Найкращі хлопці-допризовники, патріотично налаштовані, дисципліновані, згуртовані, боролися за перемогу у конкурсі і цього року. Це учні 10-Б класу Колмик Володимир, Бурукін Валерій, Дьомінов Дмитро, Кондратенко Іван, Носик Микита. Майже місяць хлопці присвятили тренуванням. Стройова підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, рукопашний бій та самооборона, орієнтування на місцевості, пересування на полі бою, риття окопів, марш-кидок… До заключного етапу змагань учні  підійшли вже не хлопчиками, а справжніми чоловіками: загартованими, витривалими, міцними, вольовими, вишколеними. Усі батьки відзначили, що їх діти змужніли, стали більш серйозними. Матусі зітхають: схудли! «Нічого, були б кістки, я м'ясо наросте», – жартують хлопці.

Якось у лісі, де проходили тренування, сталося так, що під час марш-кидку учень 35-ої школи пошкодив ногу. Так наш Дьомінов Дмитро не розгубився, надав хлопцю першу допомогу, взвалив його на себе і доніс до фінішу. Дівчата ахають: який героїчний вчинок! А для самого Дмитра це звичайна річ, так його навчили керівники, зокрема викладач предмета «Захист Вітчизни» Коляда Микола Михайлович. До речі, Дьомінов Дмитро є членом гуртка «Захисник Батьківщини» з 5-го класу. Хоч зараз може вступати до військового університету!

На стадіоні «Зірка» під час показових виступів з рукопашного бою глядачі з інших районів міста відзначили майстерність наших хлопців щирими аплодисментами та вигуками: «Молодці!». Викладачі ХУПС , які були присутні на змаганнях, в кулуарах конкурсу казали, що наші хлопці вишколені на рівні їхніх курсантів. Тож вітаймо наших допризовників зі вдалим виступом та заслуженими (не дитячими!) медалями від козацтва отамана Кіндрата Булавіна.