СКІЛЬКИ ТРИВАТИМУТЬ КАНІКУЛИ ТА КОЛИ ЗАКІНЧУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

8 серп. 2017
Коли повинен починатися та закінчуватися навчальний рік; скільки мають тривати канікули; хто приймає рішення про запровадження карантину, визначає дату проведення Останнього дзвінка та вручення документів про освіту? Відповіді на ці питання можна знайти у листі МОН №1/9-315 від 07.06.2017 р. щодо структури 2017–2018 навчального року і навчальних планів. У документі є рекомендації стосовно розроблення робочих навчальних планів: вимоги до оформлення, змісту, розподілу предметів варіативної та інваріантної складових, експериментальних та індивідуальних навчальних планів, можливість долучення до пілотування нових Типових навчальних планів для старшої школи.

За матеріалами сайту http://pedpresa.ua/184902-skilky-tryvatymut-kanikuly-ta-koly-zakinchuvatymetsya-navchalnyj-rik.html