День самоврядування

29 вер. 2017
День самоврядування

У нашій школі традиційно проходить День самоуправління, багато старшокласників беруть у ньому участь. Ви, мабуть, вже знаєте, що «День самоуправління» - це коли учні виконують усі обов’язки  вчителів, завучів та іншої адміністрації школи. Цього року  я теж опинився серед них. Мені доручили дуже важливе завдання: бути заступником директора школи.

Знаєте, насправді це не так легко, як гадає більшість людей. Старшокласники відповідають за вивчення шкільного матеріалу, за зовнішній вигляд  учнів, за знайомство учнів з їхніми «новими» педагогами. Також вони повинні вміти тримати дисципліну в класі, за який відповідають, працювати з документами!

А головне, щоб діти-самоуправлінці зрозуміли, як  це бути дорослими, відповідальними, працьовитими та брати активну участь у сучасному шкільному та повсякденному житті.

Мені особисто довелося пізнати важку працю нашого заступника директора з виховної роботи. По-перше, я відвідував уроки та запитував в учнів, як ідуть справи у навчанні. По-друге, мені також довелося керувати  виховним процесом: я віддавав учням накази стосовно підтримання дисципліни, наприклад: «Діти не повинні  бігати на перерві, тому що це не безпечно».

Наші старшокласники також проводили вікторини, які стосувалися правил дорожнього руху. Одними з представників були наші учні з 10 класу: Фролл Тімонін та Богдан Ощаповський. Вони, як учасники гуртка ЮІД, пояснили дітям, яку небезпеку може викликати незнання Правил Дорожнього Руху. До дітей молодших класів завітали працівники департаменту поліції та розповіли важливу інформацію, яка допоможе учням зберегти своє життя на дорогах та вулицях міста.

Дружина Юних Пожежних підійшла дуже серйозно до своєї справи, так серйозно, що навіть відшукала справжній костюм рятівника. Дітям дуже сподобалася ця кумедна, але ж і дуже серйозна вистава. Відомо, що дитина може краще сприймати інформацію подану з гумором. Не дарма кажуть: «У кожному жарті є доля правди».

Автор Череватенко Герман  учень 9-Г класу