Акція "Це дерево для тебе, Україно!"

1 лист. 2017
Сьогодні, 1 листопада 2017 року, у житті нашої школи відбулася значна подія. Учні 1-4 класів школи разом із батьками, учителями, старшими братами та сестрами, одинадцятикласниками висадили 25 дерев. Від школи до вулиці Одеської тепер є Алея зеленого майбутнього!

Це дерево для тебе, Україно!

Сьогодні, 1 листопада 2017 року, у житті нашої школи відбулася значна подія. Учні 1-4 класів школи разом із батьками, учителями, старшими братами та сестрами,  одинадцятикласниками висадили 25 дерев. Від школи до вулиці Одеської тепер є Алея зеленого майбутнього! У цій екологічній акції взяли участь голова батьківської ради Основ’янського району Губар Ірина Петрівна та голова батьківської ради ХЗОШ №53 Диманова Юлія Володимирівна.

У зазначений час зібралася шкільна громада на чолі з директором, Білаш Яною Вікторівною, та взялася за справу. Майже через 10 хвилин усі дерева були висаджені та политі. Діти закріпили на кожному деревці таблички, де зазначено всі класи, з першого по п’ятий, які відтепер і до самого їх випуску зі школи будуть дбати про юні дерева. А потім до школи підуть нові діти, а над їх головами будуть шуміти високі дерева Алеї зеленого майбутнього.

Ця акція покликана не лише озеленити  дорогу до школи, мікрорайон, наш Харків, нашу країну, а й  крок за кроком долучати кожного учня нашої школи – маленького українця – до порятунку природи і особистого внеску  в її  розвиток.