Патріотична акція, присвячена Дню Соборності України.

23 січ. 2017
Патріотична акція, присвячена Дню Соборності України.

Сьогодні, 23.01.2017, у нашій школі відбулась патріотична акція, присвячена  Дню Соборності України. "Живий ланцюг Соборності" зібрав нас, учнів школи №53. Взявшись за руки, ми створили безперервний ланцюг, символізуючи єдність (соборність) українського народу. В акції  взяли участь близько 120 учнів 2-В, 7-Б,Г  та 11-А,Б класів – більше просто не вміщалося у шкільному вестибюлі, де проходила акція! Родзинкою нашого  флешмобу став герб України, який виготовила мати учня 7-Г класу Ткаченка Данила,  Наталія Ткаченко, спеціально до цього Дня. Ми поставилися до нього як до реліквії, хоча він виготовлений з шоколадних цукерок, а потім учні 11-Б класу Баєва Дар’я, Лозовицький Арсеній, Надточій Ганна, Дегтярьова Анастасія, які є волонтерами школи, відвезли цей власноруч виготовлений герб разом з іншими подарунками від учнів школи до Харківського військового шпиталю, щоб привітати з Днем Соборності України поранених українських бійців, які проходять там лікування.