Команда КВК «Метро Одеська»

У Харківській загальноосвітній школи №53 вже декілька років працює  КВК-клуб, яким керує молодий талановитий вчитель Руслан Володимирович Луценко. Його вихованці традиційно успішно виступають на фестивалях команд КВН (шкільна ліга) різних рівнів.

29/11/2021   Визначились п’ять найкращих команд Харківської міської шкільної Ліги гумору за підсумками чвертьфіналу, який відбувся у Палаці студентів НТУ «ХПІ». За підсумками змагань, було нагороджено п’ять найкращих команд гри. Серед яких, команда «Метро Одеська» ХЗОШ № 53 зайняла 1 місце та увійшла у півфінал який планується у лютому 2022 року. Вітаємо переможців!

10 вересня 2020 року на базі літнього майданчика ХНАТОБ "Схід Оpera" відбувся фінал сезону Харківської міської шкільної "Ліги гумору" сезону 2019-2020, де команда ХЗОШ №53 "Метро Одеська" стала призером гри!
Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо сил, наснаги та найкреативніших ідей команді "Метро Одеська"!

Фінальна гра чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова

21 березня 2019 року відбулася фінальна гра чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова сезону 2018-2019 рр., де команда ХЗОШ №53 "CDRV" посіла 3 місце! Щиро вітаємо команду учасників з перемогою!!!

РАЙОННИЙ ЧЕМПІОНАТ КОМАНД КВК

На базі ХЗОШ № 53 відбувся районний чемпіонат команд КВК.

Кращими визнані команди ХЗОШ № 48 "Жихарёнок" і ХЗОШ № 53 "СД RW"

Організатори заходу - Харківський міський центр дозвілля молоді за підтримки Департаменту освіти та Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Голови журі:
Художній керівник Харківського міського центру дозвілля молоді Подкосова-Фокіна Алла Олександрівна;
Головний Режисер Центру дитячої та юнацької творчості Основ'янського району Жирова Олена Валеріївна;
Методист районного методичного центру управління освіти адміністрації Основ'янського району Сільченко Анастасія Андріївна.