День рятівника

17 вер. 2022
День рятівника

17 вересня в Україні відзначається професійне свято тих, хто допомагає і рятує - День рятівника.

Це день представників мужніх професій: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, цивільного захисту та інших спеціальних формувань, а також громадян, які відзначилися при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пожеж, при рятуванні життя і здоров'я людей.

Серед батьків учнів нашої школи також є рятівники, які щоденно допомагають населенню, захищають наше місто, борються з руйнівними наслідками ворожих обстрілів.

Адміністрація, педагогічний колектив та учні школи - усі ми щиро дякуємо вам за врятовані життя та самовідданість під час виконання службового обов’язку.

Бажаємо вам міцного здоров'я, стійкості духу, незборимої волі, витримки, мужності в справі служіння державі та українському народу!