Дистанційне навчання в період воєнного стану

В умовах правового режиму воєнного стану особливо важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти.

У зв’язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам загальної середньої освіти забезпечити та організувати здобуття загальної середньої освіти для здобувачів освіти за будь-якою формою, що може забезпечити заклад освіти та є найбільш безпечною для них.

Пріоритетом для всіх нас є забезпечення максимально можливої безпеки кожної дитини, кожного працівника системи освіти. У зв’язку з тим, що в м.Харкові зберігається реальна загроза для життя та здоров’я мирних мешканців, та по кілька разів на день оголошується повітряна тривога, рекомендуємо організовувати роботу закладів освіти у залежності від конкретної ситуації: організація освітнього процесу за дистанційною формою навчання.

За рішенням педради (протокол №1 від 31.08.2023) для організації дистанційного навчання у ХЛ №53 обрано такі платформи та електронні ресурси:

1. Нові знання  – для учнів 5-11 класів, Google Classroom – для учнів 1-11 класів.

2. Інші  ресурси для онлайн-спілкування: сервіс для проведення онлайн-конференцій Zoom, програмне забезпечення Skype, додаток-месенджер Viber.

3. Інші електронні ресурси для спілкування та обміну інформацією не в режимі реального часу: електронна пошта, соціальні мережі, електронні носії, хмарне середовище від Google.

Коротка презентація NZ.UA

Нові знання. Інструкція для учнів і батьків.