Шкільна бібліотека

Ми щиро вітаємо Вас у нашій бібліотеці!

Бібліоте́ка (грец. βιβλιον — книжка і θηκη — сховище, скриня) — культурно-освітній заклад, що здійснює збирання друкованих і рукописних матеріалів, провадить їх опрацювання і відображення у каталогах, організовує відповідне їх зберігання, збереження і обслуговування ними читачів.

Кондрашенко Ніна Петрівна – завідувач бібліотеки Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №53.

Чому обрала професію бібліотекаря? Тому що любить книги, без яких не уявляє собі й дня. Це так цікаво пізнавати щось нове і нести його до дітей, полонити їхні душі таємницями книжкового багатства. Немає сумніву в тому, що саме школа, а бібліотека як головний її підрозділ, в будь-який час займається найнеобхіднішим для життя суспільства: навчає, виховує, формує особистість, сприяє її розвиткові та самовдосконаленню. Мені пощастило – я працюю завідувачем бібліотеки в Харківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 53. Наша школа – це невтомний і працьовитий творчий учнівсько-педагогічний колектив. З ним цікаво працювати. Постійно знаходишся в пошуках нової, цікавої інформації, задоволенні їх читацьких запитів.

Відомості про відзнаки

Грамота Червонозаводського  управління освіти за   I  місце

Диплом Всеукраїнського конкурсу"Шкільна бібліотека" в номінації "Шкільна бібліотека" - інформаційний центр навчального закладу." 2014