Правила прийому до закладу освіти

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.03.2020 № 63 "Про внесення змін до наказу Департаменту освіти від 26.12.2019 № 344" прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року закладів загальної середньої освіти міста Харкова розпочнеться після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України.

Під час зарахування до навчального закладу подаються такі документи:

•  заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);
  •  письмове підтвердження або його сканована копія з іншого навчального закладу про можливість зарахування до нього відповідного учня.

Під час вибуття учня на постійне місце проживання за межі України до навчального закладу, з якого він вибуває, подаються:

• заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);
  • копія або сканована копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон дитина, або її проїзного документа із записом про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відміткою про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном (для учнів, які не досягли повноліття).

З 6 квітня 2020 року початок приймання заяв про зарахування до закладу загальної середньої освіти.