Правила прийому до закладу освіти

Під час зарахування до навчального закладу подаються такі документи:

•  заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);
  •  письмове підтвердження або його сканована копія з іншого навчального закладу про можливість зарахування до нього відповідного учня.

Під час вибуття учня на постійне місце проживання за межі України до навчального закладу, з якого він вибуває, подаються:

• заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);
  • копія або сканована копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон дитина, або її проїзного документа із записом про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відміткою про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном (для учнів, які не досягли повноліття).

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Лист Міністерства освіти і науки України від 05.04.2019 № 1/9-227 «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році».

З 8 квітня 2019 року початок приймання заяв про зарахування до закладу загальної середньої освіти.

31 травня 2019 року закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів, необхідних для зарахування до 1 класу.