Проект «Шкільний офіцер поліції»

Проект «Шкільний офіцер поліції» реалізується Управлінням патрульної поліції в Харківській області та відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради.

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 № 1393, у м. Харкові з 03 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції». Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища. Інформація про проект «Шкільний офіцер поліції» зазначена у листі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» №2.1/12-Г-159 від 18.04.2016.

Для впровадження зазначеної діяльності із закладами освіти Основянського району закріплено старшого лейтенанта поліції Пєтухова Максима Григорійовича та капрала поліції Черкашина Данила Михайловича, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

Контакти:

Електронна пошта: kharkiv@patrol.police.gov.ua

Веб-сайт: www.patrol.police.gov.ua

При виникненні додаткових запитань звертайтеся до офіцера поліції, який безпосередньо закріплений за Вашою школою, або телефонуйте до Управління патрульної поліції в м. Харкові за номером 707-33-30.

Тренінгова програма розроблена для роботи з учнями 1-11 класів та спрямована на формування у них правослухняної поведінки, запобігання конфліктам та правопорушенням. Програма складається з вісімнадцяти занять тривалістю 45 хв. кожне, які допоможуть дітям різного віку краще пізнати свої права та права інших, стати правослухняними громадянами, що дотримуються правил безпечної поведінки.

ЗМІСТ

РОЗДІЛ І. ЗАНЯТТЯ ДЛЯ 1 - 5 КЛАСІВ

ЗАНЯТТЯ 1. ДИТИНА І НЕЗНАЙОМЕЦЬ

ЗАНЯТТЯ 2.  ПОВЕДІНКА   У   СИТУАЦІЯХ,   КОЛИ   ТИ   ЗАГУБИВСЯ

ЗАНЯТТЯ 3. БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ

ЗАНЯТТЯ 4. БЕЗПЕЧНА ПОВЕДІНКА В АВТОМОБІЛІ

ЗАНЯТТЯ 5. ДИТИНА ТА АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

ЗАНЯТТЯ 6. 10 ГОЛОВНИХ ПРАВШІ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

РОЗДІЛ II.  ЗАНЯТТЯ ДЛЯ 6-11 КЛАСІВ

ЗАНЯТТЯ 1. ПРАВА ДИТИНИ

ЗАНЯТТЯ 2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПІДЛІТКІВ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ

ЗАНЯТТЯ 3. ДІЇ У ВИПАДКУ, КОЛИ ТЕБЕ ЗАТРИМАЛА ПОЛІЦІЯ

ЗАНЯТТЯ 4. ПРИЧИНИ ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ ТА ЇХ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ЗАНЯТТЯ 5. РОЗВ'ЯЗАННЯ КОНФЛІКТІВ МИРНИМ ШЛЯХОМ

ЗАНЯТТЯ 6. ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВЖИВАННЯ НАРКОТИКІВ.

НАРКОТИКИ ТА ЗАКОН

ЗАНЯТТЯ 7. ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ

ЗАНЯТТЯ 8. БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ

ЗАНЯТТЯ 9. ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВУ НАД ДІТЬМИ