Благодійний проєкт «Співдія заради дітей»

2 квіт. 2023
1 квітня на базі школи №53 благодійні організації «Ми браття, ми українці», «Благодійний фонд «Співдія»» та баскетбольний клуб міста Харкова «Push team» у рамках благодійного проєкту «Співдія заради дітей» провели спортивні естафети, танцювальний марафон та майстер-клас більше ніж для 150 учнів початкової школи.

Діти і дорослі зустріли спортивне свято з гарним настроєм та незабутніми враженнями, отримали позитивні емоції від суперництва, цікавий корисно провели свій час. Панувала атмосфера спортивного азарту.
Майстер-клас з виготовлення народної ляльки-оберегу мотанки ознайомив дітей з традиціями українського народу, розвивав зацікавленість до декоративно-ужиткового мистецтва, виховував любов та повагу до традиції свого народу.
Батьки і діти виражають глибоку вдячність організатором цього заходу.