Екскурсія до Державної пожежно-рятувальної частини №4.

6 квіт. 2023
05.04.2023 для ДЮРП ХЗОШ №53 було організовано екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини №4.

Провідний інспектор ВЗНС по Основ’янському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області капітан служби цивільного захисту Майоров Роман Сергійович розповів учням 6-Г про правила пожежної безпеки і як базові навички можуть врятувати життя; про дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та як уберегтися від можливих негативних наслідків військових подій на території нашої держави. Кожен учень отримав брошуру «Вартові безпеки».

Рятувальники показали оснащення пожежно-рятувального автомобіля, кожен охочий міг спробувати себе у ролі справжнього пожежного-рятувальника, помірявши бойовий одяг та сівши за кермо автомобіля.

Діти ставили питання, на які отримували професійні відповіді.

Дякуємо співробітникам ДСНС за цікаву та пізнавальну екскурсію!