Акція: "Великоднє привітання Захисникам України"

17 квіт. 2023
Учні ХЗОШ №53 передали бійцям ЗСУ, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі, 142 паски та 124 малюнки, створені серцем.

Учні ХЗОШ №53 передали  бійцям ЗСУ, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі, 142 паски та 124 малюнки, створені серцем. Зараз хлопці святкують Великдень на лікарняному ліжку, страждають від ран, і так потребують нашої підтримки.
Діти з батьками освятили паски у храмі і моляться разом зі всією Україною   за найшвидше завершення війни та перемогу України. Ми сподіваємося, що нашими пасхальними подарунками  створимо для них  пасхальну атмосферу. Паски, писанки та слова підтримки – це не просто традиції, це символ єднання українців – тих, хто на фронті та в тилу».