Церемонія випуску школярів Основ'янського району

15 черв. 2023
Церемонія випуску школярів Основ'янського району

Церемонія випуску школярів Основ'янського району пройшла  14 червня у Харківській школі №10. Випускників, їх учителів і батьків привітав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він вручив найкращим школярам нагороди за досягнення в навчанні та пам’ятні медалі «Випуск-2023» з надписом «Пишаюся твоєю незламністю!». "Упевнений, що ми всі хотіли б святкувати цей день інакше. Але зараз важкий час війни, і ми маємо витримати його. Я щиро пишаюся вами, нашими незламними випускниками, а також батьками та вчителями, які виховали вас гідними людьми. І хочу, щоб доля завжди усміхалася вам, а життя приносило радість. Нехай якнайшвидше збудуться і ваші заповітні мрії, і одна наша мрія, спільна на всіх - мрія про перемогу! Покладаю на вас великі надії та вірю, що з такою молоддю у нас велике майбутнє», - зазначив у вітальному слові Ігор Терехов.

Золоті та срібні медалі за високі досягнення у навчанні отримали 19 учнів восьми шкіл Основ'янського району. Серед них наші прекрасні дівчата, які отримали з рук Харківського міського голови свої нагороди, 6 золотих та 1 срібну медалі: Степанова Марія, Більченко Карина, Тарасенко Дар'я,  Ковальчук Юлія, Сьомова Влада, Копанішина Ольга, Пліс Вероніка. Мер подякував випускникам,  вчителям, батькам за силу духу, проявлену під час повномасштабної війни, які вклали душу у своїх вихованців; батькам, які, попри дуже важкі обставини, виховують своїх дітей справжніми людьми. І дітям за те, що вони гідно здолали всі випробування та продемонстрували всьому світу, що Харків та Україна - незламні. Тож бажаємо всім якнайшвидшої перемоги та миру! Разом ми відбудуємо наше місто-герой Харків! Щасти вам, випускники!