Випуск 2023

17 черв. 2023
17 червня 2023 року в ХЗОШ №53 відбулось урочисте свято – вручення випускникам свідоцтв про здобуття повної середньої освіти

17 червня 2023 року в ХЗОШ №53 відбулось урочисте свято – вручення випускникам свідоцтв про здобуття повної  середньої освіти.

45 випускників отримали свідоцтва, серед яких 6 випускників нагороджено золотою медаллю та 1 - срібною медаллю.

Вручаючи цей важливий документ, директор школи Білаш Я. В. кожному з випускників дала своє напуття й побажала нових звершень.
Випускники зворушливо, із теплотою в серці висловили школі, учителям і батькам свою вдячність за отримані знання й виховання.
Свято випускників не обійшлося без традиційного "Прощального вальсу" й завершилося, звичайно, фотосесією.