День ментального здоров’я

10 жовт. 2023
День ментального здоров’я

Цьогоріч Міністерство освіти і науки разом з Дитячим фондом і @unicef_ukraine ГО “Рух Олександра Педана @juniors_in_ua , @mon.ua.official за сприяння Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?» пропонують взяти участь заклади освіти.

10.10.2023, здобувачі освіти нашого ліцею долучились до Дня ментального здоров’я програми #тияк. Діти взяли участь в Всеукраїнському флешмобі  #руханкасили  для підтримки ментального здоров’я дорослих та дітей. Разом: МИ СИЛА!!!

10 жовтня 2023 року до Всесвітнього дня ментального здоров`я практичні психологи, класні керівники ХЛ № 53 провели просвітницькі та інтерактивні заходи. Учні долучились до Всеукраїнського уроку з ментального здоровʼя, який було організованого за підтримки Міністерства освіти і науки України та Першою Леді України у співпраці із Координаційним центром із психічного здоровʼя при Кабінеті Міністрів України, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, розділом «MEGOGO Освіта» від медіасервісу MEGOGO та за підтримки Представництва Дитячого фонду OOH UNICEF Ukraine. Дякуємо організаторам за цікавий захід!