акція на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги»

23 лют. 2024
акція на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги»

Щодня ми наближаємося до перемоги та кожною дією підтверджуємо, що немає більш згуртованої нації, ніж українці. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги. Під таким гаслом у нашому ліцеї відбулась акція на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги»! Доброчинна подія об’єднала учнів, учителів і батьків. Ми виготовляли окопні свічки, збирали теплі речі та смаколики для наших захисників. Ми щиро вдячні нашим учням, батькам, учителям за те, що з великою душею та теплом відгукнулися та долучилися до благодійної акції. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в цьому разі – підтримати наших воїнів. Тримаймося! Разом до перемоги!!! Слава Україні!