Всесвітній день тварин

4 жовт. 2017
4 жовтня учні 2-В, 2-Г, 4-Д класів відвідали кінологічний центр ГУМВС України в Харківській області

Спочатку їх зустрів працівник центру та запросив до учбового класу, де розповів про завдання центру, професію кінолога, дресирування собак.

Після інструктажу, учнів провели до вольєрів, де живуть собаки, і розповіли про кожного мешканця. Далі провели на тренувальний майданчик, де собаки продемонстрували свої вміння: виконнання команд, пошук предметів та наркотичних речовин, приналежність речей їхнім власникам, подолання смуги перешкод.

Усі були вражені від побаченого! На останок кожен мав змогу зробити фото з мешканцями центру. Після цього учні поїхали до Дендрологічного парку навчального містечка ХНАУ ім. В. В. Докучаєва. Діти ознайомились з видами, відмінами, формами та сортами деревних рослин. Подякувавши за цікаву екскурсію, учні повернулися до школи, отримавши незабутні враження.