Свято з нагоди Дня Захисника України

17 жовт. 2017
Свято з нагоди Дня Захисника України

12.10.2017

Увага! Розпочинаємо військово-спортивне свято з нагоди Дня Захисника України! Школо! На прапор України струнко! Державний прапор України внести! На гімн України струнко!

День Захисника України – це свято, яке символізує гідність, мужність, відвагу та патріотизм захисників України, усіх тих, хто зі зброєю в руках несе нелегку військову службу. Почесними гостями свята стали бійці спецпідрозділу поліції «Східний корпус», які взяли участь у суддівстві конкурсу.

Програма свята:

1)  показовий виступ 11-Б класу з елементами строю та стройової пісні;

2)  показовий виступ 11-Б класу з рукопашного бою;

3)  конкурс для 10-х класів з підтягування;

4)  конкурс між командами 10-х класів з перетягування канату;

5)  спортивна естафета для 9-х класів;

6)  флеш-моб з віджимання від полу.

У цей час понад 7000 жінок захищають країну зі зброєю в руках. Наші дівчата теж бойові!  Хореографічна композиція у виконанні учениць 8-х та 9-х класів мала успіх! А пісня «Не відступлю» у виконанні Диманової Ярослави стала музичним подарунком для хлопців11-Б класу, переможцям районного етапу військово-спортивної гри «Патріот»,  за відмінний виступ  з бой        ового мистецтва.

Учні 10-А та 10-Б класів змагалися у підтягуванні та  перетягуванні канату на індивідуальну та групову першість! Переможцями змагань з підтягування стали учні Ощаповський Богдан та Валієв Васіф Назім огли. Групову першість отримали учні 10-Б класу.

У перетягуванні канату переможцями теж стали учні 10-Б класу.

Наші гості, представники громадської організації «Східний корпус», показали, як надавати допомогу пораненим в умовах бойових дій: як зупиняти кровотечу, як запобігти асфіксії тощо.

Учні 9-х класів з великим ентузіазмом взяли участь у  спортивних естафетах.

№1. Баскетбольна  естафета

№2. Човниковий біг  з гімнастичною лавою

№ 3.  Футбольна  естафета

№4.  Естафета з гранатою

Перше місце у змаганнях посіли учні 9-Г класу; друге місце – у 9-б класу; третє – у 9-а класу.

Заключний етап свята – колективне віджимання від полу. Це був дуже видовищний флешмоб.

Висловлюємо подяку бійцям спецпідрозділу поліції «Східний корпус» за проведені практичні заняття з тактичної медицини та участь у шкільних військово-спортивних святах та конкурсах!