Шкільний фестиваль «Тато, мама, я – українська сім’я»

14 лист. 2017
Шкільний фестиваль «Тато, мама, я – українська сім’я»

10 листопада 2017 року у ХЗОШ №53 відбувся  шкільний фестиваль «Тато, мама, я – українська сім’я» – традиційне родинне свято, яке проводиться щороку з нагоди Дня української писемності та мови.

Учасники фестивалю – батьки учнів 1-8 класів, талановиті, творчі особистості, знавці українських звичаїв та обрядів, гарні та щедрі душею люди. Цього року у фестивалі взяли участь такі родини: Голозубови Несвітайло, Романови, Топоркови Брежнєви, Клинкови, Чернігови, Диманови, Дягілеви.

На початку фестивалю шкільну громаду привітала директор школи Білаш Яна Вікторівна. Шкільний хореографічний колектив «Радуга» під керівництвом                    М. Кащавця та хореографічний колектив «Імпульс» (ЦДЮТ №7), який увійшов до Книги рекордів України за найбільший флешмоб, презентували чудові українські танці. На святі була присутня голова батьківського комітету Диманова Юлія Володимирівна. Вона та її донька, переможиця міжнародних вокальних конкурсів, учениця 6-А класу Диманова Ярослава, а також учитель Луценко Руслан Володимирович виступили з дуже проникливою, романтичною піснею  «За лісами, горами». Сім’я Романових презентувала надзвичайно апетитний колоритний номер  «Копчене сало». Тему українських смаколиків продовжила родина Топоркових. Їх виступ «Варенички» поєднав у собі танець, інсценізацію та презентацію традиційної української страви. У виконанні сімей учнів 4-х класів інсценізовано уривок з п’єси «Сватання на Гончарівці», а родина Чернігових виконала запальний український танець та інсценувала вірш «Родина». Учні 6-Б класу та їх батьки , а також учитель фізичної культури Матвієнко Денис Анатолійович продемонстрували давній український обряд щедрування. Наприкінці свята шкільний вокальний колектив «Гармонія» заспівав «Золоту зіроньку».

Це свято показало, наскільки талановита і прекрасна українська родина, як цінують у ній художнє слово. Журі високо оцінило виступи кожної сім’ї,  відзначило дипломами та чудовими квітучими шоколадними деревами –   символами родинного дерева.