Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

28 лист. 2017
24.11.2017 в межах Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху інспекторами відділу звязків з громадскістью Управління Патрульної Поліціі у м.Харкові, лейтенантами поліції Ведмедерею Є.В. та Петуховим М.Г. була проведена бесіда з учнями 5-6 класів за темою "Безпечна дорога до школи".

24.11.2017  в межах Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху інспекторами відділу звязків з громадскістью Управління Патрульної Поліціі у м.Харкові,  лейтенантами поліції  Ведмедерею Є.В. та Петуховим М.Г. була проведена бесіда з учнями 5-6 класів за темою "Безпечна дорога до школи".

Крім того, лейтенанти поліції Ведмедеря Є.В. та Петухов М.Г. провели з учнями 10-х класів урок протидії насильству в сім’ї.