Подорож країною прав

28 жовт. 2019
Подорож країною прав

24.10.2019  Подорож країною прав

Вчора співробітники Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області спільно з представником патрульної поліції Харківської області та учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради подорожували країною прав. Під час подорожі малеча виявила надзвичайну цікавість та вступала в жваву дискусію при обговоренні прав, гарантованих Конституцією України та різними законодавчими актами, і обов’язків. Спільно з дітлахами співробітники пробації та поліції шукали різницю між провиною, правопорушенням та злочином, моделювали різноманітні життєві ситуації, в яких права були порушені, та шукали шляхи вирішення щодо їх відновлення. Діти охоче ділилися власними думками та досвідом стосовно того, чи знають вони свої права, чи порушували їх права та як вони їх захищали.

Також присутнім влаштували пізнавальний квест на знання правил дорожнього руху та нагадали про безпеку на дорозі.

Сьогоднішній захід мав своєю основною метою донести до дітлахів меседж, що кожна дитина має свої права, а за порушення прав іншого завжди настає відповідальність. Піднімаючи до обговорення такі вагомі питання, ми провели профілактичну діяльність щодо запобігання правопорушень серед неповнолітніх, спрямовану на формування правосвідомості та правової культури підростаючого покоління.