тренінг присвячений мінній безпеці для учнів 2-х, 4-х, 6-х класів.

18 травня на базі школи №53 ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» та ЮНІСЕФ України провели тренінг присвячений мінній безпеці для учнів 2-х, 4-х, 6-х класів.Під час тренінгу діти пригадали правила мінної безпеки, у ході практичної діяльності діти разом з песиком Патроном змоделювали ситуації виявлення вибухових пристроїв та склали алгоритм своїх дій.Діти взяли участь у каністерапії (терапії з собаками).  На практичному занятті діти змогли отримати позитивний психосоціальний вплив через спеціально керованих і навчених собак. Зв’язок з собакою є ефективним відволіканням для дітей під час війни.Четверокласники отримали незабутні враження та позитивні емоції від спілкування з собаками, з користю провели час.Батьки й діти виражають вдячність організаторам цього заходу.
Створено 18.05.23
Альбом школи