День читання книги

6 вересня кожного року відзначають День читання книги. Сьогодні у всіх з'являється прекрасна можливість виділити трохи часу, щоб надолужити згаяне зі свого списку «для читання», тобто почитати.Останнім часом значно збільшилася кількість читаючих людей. Без перебільшення можна сказати, що книги допомагають нам краще розуміти один одного, відчувати себе менш самотніми і висловлювати свої складні емоції словами. Книги настільки сильні, що можуть переносити нас у часі і просторі - в минуле, сучасне, майбутнє. Вони здатні навіть перемістити нас в далекі світи, наприклад, в інші галактики. Причому для таких дивовижних подорожей, нам навіть не потрібно вставати з власного дивана. Візьміть книгу з книжкової полиці або вирушайте в бібліотеку. Ви можете купити нову книгу, яку давно хотіли прочитати, але ще не спромоглися. Святкуйте, не забуваючи при цьому - залучати до читання книг друзів і близьких!До святкування Дня читання приєдналися і учні нашого ліцею.
Створено 07.09.23
Альбом школи