Онлайн цикл заходів з 1-11 класами щодо запобігання нещасним випадкам із людьми на водних об’єктах

З приходом холодної пори року гостро постає питання стосовно дотримання правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період. Щодо запобігання нещасним випадкам із людьми на водних об’єктах з учнями 1-11 класів проведено онлайн цикл заходів:- бесіду «Обережно! Тонкий лід!»;- заняття з питань правил поведінки на льоду «Правила спасіння потерпілого на тонкій кризі»;- заняття «Надання медичної допомоги при переохолодженні та обмороженні».Пам'ятайте, дотримання правил безпечної поведінки на льоду можуть врятувати ваше життя, не нехтуйте ними!
Створено 27.11.23
Альбом школи