17 груд. 2014

Конкурс "Рыцарь 2014"

Проведено організаційні заходи до Дня збройних сил та сухопутних військ України
8 груд. 2014

Календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів

Міністерством освіти і науки затверджено календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Планом визначено основні строки виконання підготовчих заходів, які передуватимуть проведенню зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році.
6 груд. 2014

6 грудня-День Збройних сил України!

4 груд. 2014

Обережно, ожеледиця!

04.12.2014 проведено з учнями школи бесіду "Правила безпеки на дорогах під час ожеледиці, несприятливих погодних умов"
1 груд. 2014

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Щорічно відзначається 1 грудня Всесвітній день боротьби зі Снідом служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та Сніду, що розповсюджується по всіх регіонах світу.
1 груд. 2014

28 листопада проведено зустріч з представниками Гвардійського воєнного факультету

27 лист. 2014

Урок з правил дорожнього руху

Для учнів проведено урок з ПДР
26 лист. 2014

Заняття з Правил дорожнього руху

25 листопада прведено лекції та практичні заняття для учнів школи з Правил дорожнього руху
24 лист. 2014

Благодійний ярмарок

21.11.2014 відбувся благодійний ярмарок дитячих поробок.
15 лист. 2014

13 листопада учні 11 класу відвідали музей Бойової слави ФВП НТУ «ХПІ»