1 груд. 2013

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Ежегодно отмечаемый 1 декабря Всемирный день борьбы со СПИДом служит делу укрепления организованных усилий по борьбе с пандемией ВИЧ-инфекции и СПИДа, распространяющейся по всем регионам мира.
30 лист. 2013

ЗАТВЕРДЖЕНО УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ВНЗ У 2014 РОЦІ

Міністерством освіти і науки оприлюднено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Документ є обов’язковим для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування. Вступна кампанія 2014 року розпочнеться 1 липня. Прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчиться о 12.00 годині 31 липня.
29 лист. 2013

27 ноября 2013 1/4 финала городской школьной лиги КВН

Поздравляем команду КВН нашей школы "CD-RW" с выходом в городской полуфинал.
29 лист. 2013

Майстер-клас для практичних психологів

26 листопада 2013 року на базі ХЗОШ №53 відбувся майстер-клас для практичних психологів на тему "Профілактика професійного вигорання"
25 лист. 2013

ЗНО-2014 стартує 3 червня

У Міністерстві освіти і науки затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Відповідно до календарного плану, зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів.
18 лист. 2013

17 ноября прведен II этап Всеукраинской олимпиады по математике.

Поздравляем победителей II этапа Всеукраинской олимпиады по математике.
5 лист. 2013

1 листопада розпочалась реєстрація на пробне ЗНО!

Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01-30 листопада 2013 року
2 лист. 2013

УВАГА! НОВІ НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ

Нові номера телефонів управління освіти адміністрації Червонозаводського району
29 жовт. 2013

29 жовтня 2013 року у ХЗОШ №53 був проведений міський майстер-клас «Кращий шкільний портал»

Метою майстер-класу було розповсюдження набутого досвіду, підвищення професійної компетентності педагогічних працівників з інформатизації освіти. На майстер-класі були присутні вчителі 9 районів м. Харкова.
25 жовт. 2013

Осінні канікули

Осінні канікули триватимуть з 28 жовтня по 3 листопада.