2 серп. 2022

26 червня 2022 року учениця 4-В класу ХЗОШ №53 Свістунова Єлизавета взяла участь у відкритому занятті гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, яке було організовано громадською організацією «Молодь Зміївщини» під егідою ЮНІСЕФ.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ: ЯК І ДЕ ДІЗНАТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ

Міністерство освіти і науки та ДП «Інфоресурс» надають роз’яснення вступникам, які склали НМТ, а також пояснюють, чому у електронних кабінетах учасників не завжди відображаються їхні результати, хоча й результат вони бачили на екрані після складання НМТ.

ЮНІСЕФ ПРОПОНУЄ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» і за підтримки Міністерства освіти і науки запустили індивідуальні консультації для дітей, батьків і опікунів у межах проєкту психологічної підтримки «Поруч».
1 серп. 2022

ДОДАТКОВА СЕСІЯ НМТ: ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ В ТЕСТУВАННІ

Протягом 1–10 серпня триватиме другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ. Цей етап також мають пройти учасники основної сесії, які не з’явилися для проходження тестування.
1 серп. 2022

ВСТУП-2022: ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 11-Х КЛАСІВ

ДП «Інфоресурс» закликає перед реєстрацією електронного кабінету та поданням заяв для вступників на основі 11-ти класів ознайомитися з відеоінструкцією.
30 лип. 2022

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

28 лип. 2022

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

8 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначатиметься державне свято – День Української Державності (Указ Президента України від 24.08.2021 № 423/2021).
16 лип. 2022

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ, ЯКІ ПРОХОДИТИМУТЬ НМТ ЗА КОРДОНОМ

Початок проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в Україні та за кордоном для всіх учасників визначено за київським часом. Учасникам, які перебувають за кордоном, необхідно це врахувати.
15 лип. 2022

День українського миротворця

15 липня — День українського миротворця
12 лип. 2022

ОСНОВНА СЕСІЯ НМТ: РОЗМІЩЕНО ЗАПРОШЕННЯ

На інформаційних сторінках понад 206 тисяч учасників основної сесії національного мультипредметного тесту розміщено запрошення. У них зазначено дату, час (за київським часом) і адресу проведення НМТ.