18 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови до випускників закладів освіти

16 черв. 2022

ВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА ВИПУСКНИКАМ 2022 РОКУ

14 черв. 2022

УЧНІВ 5–11 КЛАСІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЛІТНІ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ

ГО «Смарт освіта» запрошує на безплатні літні онлайн-заняття учнів і учениць 5–11 класів, які потребують підтримки в опануванні навчального матеріалу.
13 черв. 2022

ОНЛАЙН-МАРАФОН З ДИЗАЙНУ ТА РОЗРОБКИ САЙТІВ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

З початком літа діти проводять багато годин поспіль у смартфоні. Академія GOITEENS пропонує учням 7-11 класів проводити час з користю та запрошує на безкоштовний IT-марафон «Ми — майбутнє країни».
11 черв. 2022

ПРО ВРУЧЕННЯ ВИПУСКНИКАМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ, ДОКУМЕНТІВ ПРО БАЗОВУ ТА ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

У Міністерстві освіти і науки України повідомляють, що випускники закладів загальної середньої освіти, які перебувають за кордоном, можуть отримати документи про базову середню та повну загальну середню освіту в закордонних дипломатичних установах України в країні перебування.
9 черв. 2022

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ОСВІТИ УКРАЇНИ ТА ЗАХОДІВ ЩОДО ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ДО 2025 РОКУ

З метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладах освіти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки» Міністерством освіти і науки України затверджена Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року (наказ МОН № 527 від 06.06.2022).

Свято Останнього дзвоника -2022

ПРОХОДЖЕННЯ НМТ ДЛЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Через скасування ЗНО та запровадження національного мутипредметного тесту (НМТ) цього року дещо змінено процедуру проходження тестування для осіб з особливими освітніми потребами.
7 черв. 2022

Звернення до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

6 черв. 2022

БЕЗПЕКА УЧНІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ