14 черв. 2022

УЧНІВ 5–11 КЛАСІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЛІТНІ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ

ГО «Смарт освіта» запрошує на безплатні літні онлайн-заняття учнів і учениць 5–11 класів, які потребують підтримки в опануванні навчального матеріалу.
13 черв. 2022

ОНЛАЙН-МАРАФОН З ДИЗАЙНУ ТА РОЗРОБКИ САЙТІВ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

З початком літа діти проводять багато годин поспіль у смартфоні. Академія GOITEENS пропонує учням 7-11 класів проводити час з користю та запрошує на безкоштовний IT-марафон «Ми — майбутнє країни».
11 черв. 2022

ПРО ВРУЧЕННЯ ВИПУСКНИКАМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ, ДОКУМЕНТІВ ПРО БАЗОВУ ТА ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

У Міністерстві освіти і науки України повідомляють, що випускники закладів загальної середньої освіти, які перебувають за кордоном, можуть отримати документи про базову середню та повну загальну середню освіту в закордонних дипломатичних установах України в країні перебування.
9 черв. 2022

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ОСВІТИ УКРАЇНИ ТА ЗАХОДІВ ЩОДО ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ДО 2025 РОКУ

З метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладах освіти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки» Міністерством освіти і науки України затверджена Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року (наказ МОН № 527 від 06.06.2022).

Свято Останнього дзвоника -2022

ПРОХОДЖЕННЯ НМТ ДЛЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Через скасування ЗНО та запровадження національного мутипредметного тесту (НМТ) цього року дещо змінено процедуру проходження тестування для осіб з особливими освітніми потребами.
7 черв. 2022

Звернення до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

6 черв. 2022

БЕЗПЕКА УЧНІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Протидія насильству в сім'ї під час війни
2 черв. 2022

2 червня під патранатом харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова, у ХЗОШ №53 відбулося шоу аніматорів для дітей молодшого та середнього віку.

2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року