24 серп. 2022

ДО ДНЯ МІСТА ХАРКОВА. МІСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ПРИСВЯТА РІДНОМУ МІСТУ»

Рідне, славетне наше місто Харків! Харків-місто герой, місто героїв. Незламний, гордий та непереможний. Де б ми не були, яку б красу не спостерігали, думками і серцем ми завжди линем до тебе, ми пам'ятаємо твоє героїчне минуле, переживаємо трагічне сьогодення, але віримо в світле і квітуче майбутнє!
23 серп. 2022

З Днем міста

23 серп. 2022

День Державного Прапора України

22 серп. 2022

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ШКОЛАХ У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготували Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.
11 серп. 2022

Лідери шкільної організації учнівського самоврядування КОЛО Дягілєва Ксенія та Андрієнко Анастасія ініціювали заходи щодо створення проекту "Вижити та перемогти".

9 серп. 2022

Випускницi ХЗОШ 53 Полтавець Ганна та Гайденко Катерина ведуть волонтерську дiяльнiсть та готуються до служби в лавах ЗСУ

Випускницi ХЗОШ 53 Полтавець Ганна та Гайденко Катерина, як помiчники вчителя, волонтери, допомагали старшокласникам вiдпрацьовувати тему "Правила надання домедичної допомоги в умовах бойових дiй, в секторi обстрiлу та в секторi укриття».
3 серп. 2022

Рекомендації населенню у разі надзвичайної ситуації або війни

2 серп. 2022

26 червня 2022 року учениця 4-В класу ХЗОШ №53 Свістунова Єлизавета взяла участь у відкритому занятті гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, яке було організовано громадською організацією «Молодь Зміївщини» під егідою ЮНІСЕФ.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ: ЯК І ДЕ ДІЗНАТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ

Міністерство освіти і науки та ДП «Інфоресурс» надають роз’яснення вступникам, які склали НМТ, а також пояснюють, чому у електронних кабінетах учасників не завжди відображаються їхні результати, хоча й результат вони бачили на екрані після складання НМТ.

ЮНІСЕФ ПРОПОНУЄ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» і за підтримки Міністерства освіти і науки запустили індивідуальні консультації для дітей, батьків і опікунів у межах проєкту психологічної підтримки «Поруч».