1 лип. 2022

28 черв. 2022

День Конституції України

27 черв. 2022

До уваги вступників на основі базової середньої освіти (9-ти класів)

Міністерство освіти і науки повідомляє про початок реєстрації електронних кабінетів вступників на основі 9-ти класів на фахового молодшого бакалавра. Вступники на основі базової середньої освіти (тобто після завершення 9-го класу) вперше подаватимуть заяви через особисті електронні кабінети.
27 черв. 2022

Вступ-2022: телефонні та онлайн-консультації потенційним вступникам

На період вступної кампанії (24 червня – 9 вересня 2022 року) працюватиме консультативна телефонна лінія Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року», прийматимутися звернення громадян на електронну пошту.
22 черв. 2022

ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ ЮНІСЕФ: ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО ВІЙНУ

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що експерти ЮНІСЕФ підготували порадник для батьків про те, як підтримати дітей під час війни, щоби дати їм відчуття безпеки та впевненості.
21 черв. 2022

ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ!

Сьогодні, 21 червня, розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультимедійного тесту, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку. Другий етап триватиме до 7 липня. На цьому етапі потенційні учасники, які підтвердили бажання складати НМТ у період з 20 травня до 7 червня, мають остаточно визначитися з населеним пунктом, де їм буде зручно проходити тестування. Можливість завантажити запрошення-перепустку з'явиться тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії.
20 черв. 2022

ВИПУСКНИЙ 2022

18 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови до випускників закладів освіти

16 черв. 2022

ВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА ВИПУСКНИКАМ 2022 РОКУ

14 черв. 2022

УЧНІВ 5–11 КЛАСІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЛІТНІ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ

ГО «Смарт освіта» запрошує на безплатні літні онлайн-заняття учнів і учениць 5–11 класів, які потребують підтримки в опануванні навчального матеріалу.