1 черв. 2022

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Ігор Терехов: Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей було наповнене добром. Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
31 трав. 2022

Про проведення на базі закладів освіти м. Харкова національного мультипредметного тесту (НМТ) у комп´ютерному форматі у 2022 році

30 трав. 2022

«НАВЧАННЯ БЕЗ МЕЖ»: 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКОМ ІЗ МІННОЇ БЕЗПЕКИ

Всеукраїнський інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки відбудеться 1 червня 2022 року і буде доступний у Всеукраїнському розкладі. Під час уроку з інтерактивними завданнями діти дізнаються: як розрізнити вибухонебезпечні предмети; де може чатувати небезпека та які знаки попереджають про неї; як зробити свої прогулянки та пересування безпечними і яких правил вкрай важливо дотримуватися.
27 трав. 2022

20 ТРАВНЯ РОЗПОЧАВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ НМТ.

21 трав. 2022

ЯК ПІДТВЕРДИТИ УЧАСТЬ У НМТ?

Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачає два обов’язкових етапи: з 20 травня до 7 червня з 21 червня до 7 липня 2022 року
19 трав. 2022

19 травня - Всесвітній день вишиванки!

16 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.
9 трав. 2022

Методичні рекомендації щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року

8 трав. 2022

ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2022: ВИЗНАЧЕНО ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році. Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратили чинність накази, що регламентують проведення ЗНО та ЄВІ/ЄФВВ. Про деякі особливості вступної кампанії у 2022 році далі.
6 трав. 2022

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ НМТ? ЗАВІТАЙТЕ НА САЙТ УЦОЯО

На сайті УЦОЯО оновлений підрозділ "Запитання-відповіді" (розділ "Вступні випробування у 2022 році"). Саме тут можна ознайомитись із систематизованою і згрупованою інформацією, яка постійно доповнюється. Стежте за оновленнями!